Nettverkskoordinatorer

Fylkesvise faglige nettverk

Tips en venn Skriv ut

I 2007 opprettet Helsedirektoratet gjennom satsningen «Fritid for alle» seks fylkesvise faglige nettverkene for kommuner og bydeler som ønsker å styrke og videreutvikle tjenester innenfor fagfeltet støttekontakt, kultur- og fritidsdeltakelse. Over 60 norske kommuner deltar i nettverkene som idag drives av kommunene selv i et samarbeid med knutepunktet Fritid for alle som er organisert ved Nasjonal kompetansetjeneste for barn og unge med funksjonsnedsettelser

Ønsker du kontakt med fagpersoner i ditt distrikt eller har et spørsmål du ønsker å snakke om så kontakt gjerne koordinatoren i «ditt» fylke:

Oslo, Akershus, Østfold, Hedmark og Oppland

Hordaland og Sogn og Fjordane

Bilde av Solvor Sandmark Bilde av Sonja Engdal

Solvor Sandmark
e-post: solvor.sandmark@gjovik.kommune.no
Telefon 61 18 96 39  

Sonja Engdal
e-post: sonja.engdal@bergen.kommune.no
Telefon 55 56 54 49 

Hordaland og Sogn og Fjordane

Buskerud, Vestfold og Telemark

Bilde av Lin Kristin Hellesø Bilde av Tonje Johansen nettverkskoordinator Buskerud, Vestfold og Telemark

Lin-Kristin Hellesø
e-post: Lin-Kristin.Helleso@bergen.kommune.no
Telefon 55 56 54 93

Tonje Johansen
e-post: tonje.johansen@skien.kommune.no
Telefon 905 94 238

Rogaland og Agder

Trøndelag og Møre og Romsdal

Bilde av Stine Merethe Paulsen Bilde av Guro Ekrem Wormdal

Stine Merethe Ringøen
e-post: stine.merethe.ringoen@sandnes.kommune.no
Telefon: 51 33 53 15

Guro Ekrem Wormdal
e-post: guro.wormdal@orkdal.kommune.no
Telefon 72 48 31 62

Finnmark, Troms og Nordland

Nasjonal koordinator

Bilde av Tonee Cesilie Thomassen Bilde av Anders Midtsundstad

Tonee Cecilie Thomassen
e-post: tont@alta.kommune.no
Telefon 78 45 54 28

Kontakt Anders Midtsundstad
e-post: Anders.Midtsundstad@vhss.no
Telefon 901 30 797